Penzion Veselý Zákon

Penzion Veselý Zákon nabízí po celý rok kvalitní a klidné ubytování přímo na nejdelší sjezdovce Pece pod Sněžkou, Hnědý Vrch, která leží v nadmořské výšce 925 m. Ubytování v penzionu je možné ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou moderně vybavené a disponují sprchou, WC a TV se satelitem. Návštěvníci penzionu mohou využít finskou saunu, nebo infrasaunu (cena za sauny není v ceně ubytování a její součástí je zapůjčení prostěradla, ručníku a pantoflí) s kapacitou 3 - 4 osoby. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování, další stravování je možné v 50 m vzdálené restauraci. V letních měsících je možné parkovat přímo na parkovišti penzionu, v zimě je parkování možné na placeném centrálním parkovišti v Peci pod Sněžkou, ze kterého je možnost využít ski taxi pro odvoz zavazadel. Penzion neumožňuje ubytování domácích mazlíčků.

Penzion Veselý zákon Pec pod Sněžkou

Vybavení penzionu a pokojů

Pro zimní sezónu je penzion vybavený lyžárnou, s vysoušeči bot a oblečení, prostorem pro uložení lyží a dalšího lyžařského příslušenství. V letních měsících je možné lyžárnu využít pro úschovu kol a trekingového vybavení. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením s WC, sprchovým koutem, fénem a ručníky. V mezipatře je pro všechny ubytované přístupný kuchyňský kout vybavený mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, dřezem a menší lednicí. Penzion disponuje prostornou jídelnou s dětským koutkem. Pro grilování a opékání je během léta možné využít ohniště s posezením před penzionem. V celém objektu je také dostupné bezdrátové připojení k internetu WIFI.

Ski bar

U penzionu se nachází zasklený ski bar, otevřený pouze během zimní sezóny, s venkovním posezením, ve kterém je možné si odpočinout při lyžování a vychutnat si horké i studené nápoje, nebo rychlé občerstvení. V letních měsících slouží venkovní posezení jako terasa. Ski bar prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí. Při týdenním pobytu obdržíte poukaz na 10% slevu do ski baru pro každou osobu.

Rekonstrukce penzionu

Po změně majitele prošel penzion od roku 2016 do roku 2017 rozsáhlou rekonstrukcí, při které došlo k přestavbě kompletního interiéru penzionu, včetně pokojů, jídelny s  dětským koutkem. Po znovuotevření penzion disponuje dvěma dvou a čtyřlůžkovým pokoji a jedním třílůžkovými pokojem. Hlavním cílem je navázat na původní tradice rodinného ubytování a poskytovat co největší pohodlí pro naše hosty.

V roce 2019 prošel penzion drouhou fází rekonstrukce, během které došlo ke kompletní renovaci nábytku, pokojů a celého interiéru penzionu, otevřeli jsme novou recepci a také nadstandatní pokoj Deluxe. Pro Vaše pohodlí jsme připravili nový wellness s finskou saunou a infrasaunou s kapacitou 3-4 osob a také nový vnitřní bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Kontaktujte nás Penzion Veselý Zákon Poptat pokoj