Pec pod Sněžkou a okolí

Malebné městečko Pec pod Sněžkou se rozkládá v samém srdci krkonošského národního parku. Největším turistickým lákadlem je SkiResort Černá Hora, jeden z největších lyžařských areálů u nás s 12 kilometry upravených sjezdovek a 10 vleky. Na nejdelší sjezdovce zvané Hnědý Vrch se v nadmořské výšce 925 m nachází náš penzion. Pec pod Sněžkou neláká pouze příznivce zimních sportů, ale nabízí zábavu, sportovní a kulturní vyžití po celý rok. Kromě vyznačených turistických a cyklistických tras v panenské přírodě Krkonoš můžete vyzkoušet také adrenalinový zážitek v lanovém centru nebo na bobové dráze, přímo v centru Pece pod Sněžkou.

Pec pod Sněžkou
Sjezdové lyžování

Sjezdové lyžování

Obujte lyže a užijte si celodenní lyžování přímo na sjezdovce Hnědý Vrch s délkou 1500 m, nebo dalších sjezdovkách v Peci pod Sněžkou. Celkově nabízí Pec pod Sněžkou 12 km sjezdovek a 10 vleků.

Běžecké lyžování

Běžecké lyžování

Pec pod Sněžkou a okolí se může pochlubit 12 km upravených tras pro milovníky běžeckého lyžování a skialpinisty. Ve městě najdete specializované prodejny a servisy, ale také půjčovny sportovního vybavení.

Turistika

Turistika

Objevujte krásu Krkonoš a okolí Pece pod Sněžkou za pochodu. K dispozici je velké množství různě náročných, značených turistických tras, díky kterým můžete objevovat malebnou přírodu a panoramatické výhledy.

Cyklistika

Cyklistika

Pro překonání výškového rozdílu můžete pro cestu na hřebeny hor využít některou z lanovek, které jsou v provozu po celý rok. Připraveny jsou pro Vás vyznačené cyklostezky označené podle náročnosti, ale také trať pro horská kola.

Lanové centrum

Lanové centrum

Nástup z věže s 55 metrů dlouhým přejezdem po laně přes přehradu u Pece pod Sněžkou, kde na Vás čeká 22 překážek a 4 přemostění přes řeku. Návštěvu Monkey Parku doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Bobová dráha

Bobová dráha

Bobová dráha s délkou 900 m je největší atrakcí Relax Parku. Během 700 m dlouhé jízdy v bobu, který je vhodný i pro rodiče s dětmi, můžete dosáhnout rychlosti až 40 km/h a v některých úsecích projíždíte až 8 m nad zemí.

Kontaktujte nás Penzion Veselý Zákon Poptat pokoj